کاربرد سنگ مصنوعی کورین در پروژه های درمانی، بیمارستانی و آزمایشگاهی

  02 فروردين 777
  (0 رای‌ها)


  مراکز درمانی و بهداشتی و آزمایشگاهی یکی از حساس ترین فضاهای عمومی به شمار می روند و توجه به به مسأله بهداشت عمومی در این محیط ها از اهمیت بالایی برخوردار است. مسئولیت اجتماعی کارفرمایان و فعالان در این فضاها ایجاب می کند تا بیشترین توجه به موضوع سلامت در این محیط ها صورت گیرد. با توجه به تعدد و تنوع مراجعه کنندگان به این محیطها، استفاده از موادی که اولا مانع تجمع باکتری ها و قارچ ها شده و ثانیاخود باعث تجمع و تشکیل باکتریها و قارچ ها نشوند از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین در طراحی و اجرای دکوراسیون محیط های بهداشتی باید از موادی استفاده شود که در برابر مواد ضد عفونی کننده مقاوم بوده و شست و شوی محیط آسیبی به مواد بکاربرده شده در دکوراسیون محیط وارد نسازد. با توجه به مقاومت سنگهای مصنوعی کورین آبلونی، استفاده از این مواد در طراحی و اجرای فضای اداری و اجرایی محیط های بیمارستانی، درمانی و آزمایشگاهی توصیه می گردد.

   در اجرای پروژه های بهداشتی، بیمارستانی و آزمایشگاهی، تلاش کارشناسان شرکت پدیده نیک آرا  توجه و پایبندی به مسئولیت اجتماعی شرکت می باشد. با توجه به آنتی باکتریال بودن سنگ مصنوعی سالید سرفیس، و با توجه به اینکه استفاده از سطوح بدون درز کورین در این محیطها مانع تجمع میکروب ها و قارچ ها می گردد، بهترین گزینه استفاده از سطوح کورین بدون درز می باشد.ا توجه به ویژگی یکپارپه بودن محصولات آبلونی و با توجه به لزوم استفاده از صفحات بدون درز در طراحی پروژه های بهداشتی، درمانی و آزمایشگاهی، کارشناسان شرکت پدیده یک آرا بهترین گزینه را به کارفرما پیشنهاد می کنند.

  قابلیت شست و شوی سنگهای کورین آیلونی باعث می شود تا بتوان به راحتی اقدام به شستشوی دکوراسیون نمود. کانترهای پرستاری و پذیرش بیمارستان ها از جمله قسمتهای بسیار حساس در یک بیمارستان می باشند. روزانه افراد مختلفی به این بخش ها مراجعه می کنند که انواع آلودگی ها را همراه با خود به این محیط ها منتقل می کنند. بنابراین این کانترها و میزهای بخش پرستاری نیاز به مراقبت دایم داشته و شستشو و ضد عفونی آنها از جمله فعالیت های مداوم می باشد که در بیمارتانها به طور مرتب و در چندین نوبت صورت می گیرد.  بنابرابن باید مواد بکارگرفته شده در میزهای پرستاری از مقاومت بالایی در برابر شستشو و مواد ضدعفونی کننده برخوردار باشند. با توجه به مقاومت بالای محصولات شرکت پدیده نیک آرا، استقبال خوبی از استفاده از سنگ کورین آبلونی در ساخا میزها و کانترهای پرستاری شده است. این شرکت در مهمترین بیمارستانهای خصوصی و دولتی در تهران اقدام به تولید میزها و کانترهای پرستاری نموده است.

  نظر

  • Justin Justin پنج شنبه, 02 فروردين 777

   Hey there :)

   Your wordpress site is very sleek - hope you don't mind
   me asking what theme you're using? (and don't mind if I
   steal it? :P)

   I just launched my site --also built in wordpress
   like yours-- but the theme slows (!) the site down quite a bit.


   In case you have a minute, you can find it by searching
   for "royal cbd" on Google (would appreciate any feedback) -
   it's still in the works.

   Keep up the good work-- and hope you all take care of yourself during the
   coronavirus scare!

   گزارش

  نظر خود را وارد نمایید

  از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

  تماس با ما

  نشانی : تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان باغ فیض(ناطق نوری)، جنب شهرداری، پلاک 15/2

  تلفن : 44485103-021

  021-44485374

  021-44484227

  آدرس ایمیل: info@abloni.com

  آمار بازدید

  امروز
  دیروز
  این هفته
  این ماه
  کل بازدید
  4390
  6257
  26172
  45495
  2791195

  پیش بینی امروز
  3936


  43 مهمان

  آی پی شما18.232.188.251
  بالا